Kontakt oss


Se større kart

Organisasjonen vår har to ulike bedriftsgrener – én som omfatter salg av informasjon vedrørende bygg- og anleggsmarkedet samt en medieavdeling som gir ut de bransjerelaterte fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta med tilhørende nettside og forbrukernettside Byggfaktabolig.no/Badogbolig.no.

Adresse
Værftsgaten 7
Pb 1024
1510 Moss

Sentralbord
69 91 24 00

Fax
69 91 24 01

E-post
post@byggfakta.no

Administrasjonen

Knut Grønningen
Administrerende direktør
Tel: 69 91 24 76
Mobil: 99 27 69 82
Knut.Gronningen@byggfakta.no

Pål Engeseth
Produkt- og utviklingsansvarlig/COO
Tel: 69 91 24 40
Mobil: 95 84 97 11
ple@byggfakta.no

Lars Ivar Dahl
Regnskapsansvarlig
Tel: 69 91 24 42
Mobil: 92 20 34 95
lars.dahl@docu.no

Wenche Andersen
Administrasjon
Tel: 69 91 24 43
wenche.andersen@byggfakta.no

Mogens Stoltz Wennersten
Digital Media Manager
Mobil: 920 22 888
msw@byggfakta.no

Anita Sohlman Lund
Markedskonsulent
Tel: 69 91 24 56
Mobil: 90 99 91 65
anita.lund@byggfakta.no

Oda Olsen
Web- og servicemedarbeider
Tel: 69 91 24 36
Mobil: 92 04 12 17
oso@byggfakta.no

Mediasalg

Fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta

Ketil Sterner
Seniorkonsulent
Tel: 69 91 24 57
Mobil: 95 76 65 66
ketil.sterner@byggfaktamedia.no

Solveig Storlien
Seniorkonsulent
Tel: 69 91 24 41
Mobil: 92 26 09 26
solveig.storlien@byggfakta.no

Gå til VVSaktuelt.no
Gå til Byggfakta.no

Salg

Espen Hjortland
Salgssjef
Tel: 41 41 10 10
espen.hjortland@byggfakta.no

Cathrine Nygård
Salgsleder Bolig/Teamleder Rapportør
Tel: 69 91 24 26
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Key Account Manager

Betty Søderholm
Tel: 69 91 24 66
Mobil: 95 72 70 57
bso@byggfakta.no

Kristen Sandvold
Tel: 69 91 24 31
Mobil: 95 72 10 68
kristen.sandvold@byggfaktamedia.no

Byggfakta Bolig

Karina Andersen
Selger/Teamleder
Tel: 69 91 24 58
Mobil: 47 32 89 04
karina.andersen@byggfakta.no

Sophie Aleksandersen
Selger
Tel: 69 91 24 60
Mobil: 92 30 68 02
sophie.aleksandersen@byggfakta.no

Christian Paulsen
Selger
Tel: 69 91 24 78
Mobil: 41 57 22 79
christian.paulsen@byggfakta.no

Camilla Larsen
Selger
Tel: 69 91 24 35
Mobil: 45 10 81 00
camilla.larsen@byggfakta.no

Shiyamala Kulanathan
Selger
I permisjon

Therese Hole Karlsen
Selger
I permisjon

Produktfakta

Kjell Gudim
Admin
Tel: 69 91 24 51
Mobil: 40 85 00 07
kxg@produktfakta.no

Ida-Emilie Lislerud
Salgskonsulent/Kundesupport
Mobil: 40 09 18 34
iel@produktfakta.no

Eva Midtmoen
Salgskonsulent/Kundesupport
Tel: 69 91 24 62
Mobil: 91 64 23 67
Eva.Midtmoen@produktfakta.no

Niklas Nordh
Salgskonsulent/Kundesupport
Tel: 69 91 24 74
Mobil: +46 73 041 65 29
niklas.nordh@produktfakta.no

Ann-Christin Foss
Salgskonsulent
Mobil: 91 72 45 47
ann-christin.foss@produktfakta.no

Jeanette Lund
Salgskonsulent
Mobil: 95 42 48 30
jeanette.lund@byggfakta.no

Ømer Fener
IT-lærling
Mobil: 45 13 52 12

Gå til Produktfakta.no

Byggfakta Live

Anne Larsen
Selger
Tel: 69 91 24 16
Mobil: 93 40 97 31
anne.larsen@byggfakta.no

Atle Bekkevold
Selger
Tel: 69 91 24 73
Mobil: 91 14 31 41
afb@byggfakta.no

Mari Bøgseth
Selger
Tel: 69 91 24 19
Mobil: 40 57 90 91
mari.bogseth@byggfakta.no

Svenn Erik Eggen
Selger
Tel: 69 91 24 80
Mobil: 92 22 70 77
svenn.eggen@byggfakta.no

Tone Olsen
Selger
Tel: 69 91 24 20
Mobil: 99 35 57 20
tone.olsen@byggfakta.no

Gå til Byggfakta Live

Les mer om Prosjektinformasjon

Byggfakta Live

Solveig Bakken
Selger
Tel: 69 91 24 18
solveig.bakken@byggfakta.no

Martin Jamt
Selger/Teamleder Kundeutvikling
Tel: 69 91 24 39
Mobil: 47 90 63 36
martin.jamt@byggfakta.no

Timofei Nesterov
Selger
Tel: 69 91 24 59
Mobil: 47 83 37 61
timofei.nesterov@byggfakta.no

Torstein Skogvold
Selger
Tel: 69 91 24 36
torstein.skogvold@byggfakta.no

Rapportering

Ann Kristin Brevik
Rapportør
Tel: 69 91 24 64
annkristin.brevik@byggfakta.no

Tobias Brader Wedzicha
Rapportør
Tel: 69 91 24 29
Tobias.Wedzicha@byggfakta.no

Redaksjonen

Bjørn Laberg
Redaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Tel: 69 91 24 56
Mobil: 93 60 05 18
bjorn.laberg@byggfaktamedia.no

Therese Alne Bolin
Webredaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Tel: 69 91 24 74
Mobil: 41 42 33 45
therese.bolin@byggfakta.no

Odd Borgestrand
Journalist
Mobil: 90 62 00 28
odd@borgestrand.no

Tore Kubberød
Journalist
Mobil: 91 38 20 57
tore.kubberod@gmail.com