Kontakt oss


Se større kart

Selskapet vårt har to ulike bedriftsgrener – én som omfatter salg av informasjon om bygg- og anleggsmarkedet, og én avdeling som gir ut fagbladet NYE Byggfakta, med tilhørende nettsider byggfakta.no og vvsaktuelt.no.

I tillegg driver vi Nordens største produktportal, produktfakta.no. Dette er en nettside med en komplett oversikt over produkter, løsninger, nyheter, dokumentasjon og referanseprosjekter rettet mot proffmarkedet, samt forbrukernettsiden byggfaktabolig.no.

Adresse
Elisabeth Von Hubschs gate 6, 1534 Moss
Pb 205
1501 Moss

Sentralbord
69 91 24 00

E-post
post@byggfakta.no


Administrasjonen

Lars Schön
Administrerende direktør
lars.schon@byggfakta.no

Pål Engeseth
Produkt- og utviklingsansvarlig/COO
Mobil: 95 84 97 11
ple@byggfakta.no

Cathrine Nygård
HR og Administrasjon
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Wenche Andersen
Administrasjon
Mobil: 90 48 17 74
wenche.andersen@byggfakta.no

Kjell Gudim
IT
Mobil: 40 85 00 07
kxg@byggfakta.no

Marked

Anita Sohlman Lund
Markedssjef
Mobil: 90 99 91 65
anita.lund@byggfakta.no

Jeanette Lund
Markedskoordinator
Mobil: 95 42 48 30
jeanette.lund@byggfakta.no

Andre Bernhardsen
Digital markedsfører
Mobil: 41 39 77 92
andre.bernhardsen@byggfakta.no

Håkon Riksfjord
Digital markedsfører
Mobil: 98 81 41 03
hakon.riksfjord@byggfakta.no

Media

Fagbladet NYE Byggfakta

Kristen Sandvold
Kunderådgiver - Media
Mobil: 95 72 10 68
kristen.sandvold@byggfakta.no

Solveig Storlien
Kunderådgiver - Media
Mobil: 92 26 09 26
solveig.storlien@byggfakta.no

Gå til VVSaktuelt.no
Gå til Byggfakta.no

Redaksjonen

Bjørn Laberg
Redaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Mobil: 93 60 05 18
bjorn.laberg@byggfakta.no

Odd Borgestrand
Frilanser
Mobil: 90 62 00 28
odd@borgestrand.no

Byggfakta SMART

Anne Larsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 93 40 97 31
anne.larsen@byggfakta.no

Aleksander Tjæran
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 46 63 88 34
aleksander.tjaran@byggfakta.no

Tone Olsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 35 57 20
tone.olsen@byggfakta.no

Mari Bøgseth
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 40 57 90 91
mari.bogseth@byggfakta.no

Solveig Bakken
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 26 35 33
solveig.bakken@byggfakta.no

Kari-Anne Kristensen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 47 70 48 99 kari.anne.kristensen@byggfakta.no

Jørgen Christensen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 92 98 93 44
jorgen.christensen@byggfakta.no

Gå til Byggfakta Smart

Byggfakta SMART

Petter Evensen
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 90 48 43 20
Petter.Evensen@byggfakta.no

Tord Månström
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 90 48 43 39
Tord.Manstrom@byggfakta.no

Stefan Strickert
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 90 48 43 41
Stefan.Strickert@byggfakta.no

Anette Lensberg
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 23 96 33 71
anette.lensberg@byggfakta.no

Betty Søderholm
Kunderådgivere – prosjekt
Mobil: 95 72 70 57
bso@byggfakta.no

Byggfakta SMART kundesupport

Martin Jamt
Customer care
Mobil: 47 90 63 36
martin.jamt@byggfakta.no

Kenneth Andersen
Customer care
Mobil: 90 48 27 16
kenneth.andersen@byggfakta.no

Timofei Nesterov
Customer Care
Mobil: 47 83 37 61
timofei.nesterov@byggfakta.no

Frode Gravningsmyr
Customer Care
Mobil: 90 82 17 16
frode.gravningsmyr@byggfakta.no

Ole-Petter Hansen
Customer Care
Mobil: 90 85 72 91
ole-petter.hansen@byggfakta.no

Paulina Bednarz
Customer Care
Mobil: 45 51 66 21
paulina.bednarz@byggfakta.no

Ine Drillestad Moe
Customer Care
Mobil: 47 36 53 56
ine.drillestad@byggfakta.no

Produktfakta

Eva Midtmoen
Kundeservice/teamleder
Mobil: 91 64 23 67
eva.midtmoen@byggfakta.no

Ann-Christin Foss
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 91 72 45 47
ann-christin.foss@byggfakta.no

Karina Andersen
Kunderådgiver - Produktfakta
Mobil: 47 32 89 04
karina.andersen@byggfakta.no

Gå til Produktfakta.no

Customer success

Christer Hjelm
Head of customer success
Mobil: +46 70 928 48 76
christer.hjelm@byggfakta.no

Per Helling
Account Manager
Mobil: 91 13 03 11
Per.Helling@byggfakta.no

Erik Sandnes
Account Manager
Mobil: 90 64 12 42
erik.sandnes@byggfakta.no

Kai Gustavsen
Account Manager
Mobil: 41 00 66 46
kai.gustavsen@byggfakta.no

John Arne Ambuure
Connecting Customer
Mobil: 97 40 58 42
ama@byggfakta.no

Katrine Isabell Norum
Connecting Customer
katrine.norum@byggfakta.no


Rapportering

Celina Olsen
Rapportør
Mobil: 97 54 70 91
celina.olsen@byggfakta.no

 
Retningslinjer for datahåndtering, personvern og informasjonskapsler

Ved å surfe videre på vår hjemmeside og bruke våre tjenester godkjenner du at vi samler inn data om dine besøk. I vår personvernerklæring forklarer vi hvilke data vi samler inn, hvorfor vi samler dem inn og hva vi bruker dem til. Les mer...

OK, jeg forstår