Kontakt oss


Se større kart

Organisasjonen vår har to ulike bedriftsgrener – én som omfatter salg av informasjon vedrørende bygg- og anleggsmarkedet samt en medieavdeling som gir ut de bransjerelaterte fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta med tilhørende nettside og forbrukernettside Byggfaktabolig.no.

Adresse
Elisabeth Von Hubschs gate 6 1534 Moss
Pb 205
1501 Moss

Sentralbord
69 91 24 00

E-post
post@byggfakta.no


Administrasjonen

Knut Grønningen
Administrerende direktør
Mobil: 99 27 69 82
Knut.Gronningen@byggfakta.no

Pål Engeseth
Produkt- og utviklingsansvarlig/COO
Mobil: 95 84 97 11
ple@byggfakta.no

Espen Hjortland
Salgssjef
Mobil: 41 41 10 10
espen.hjortland@byggfakta.no

Cathrine Nygård
Salgsleder Bolig/Teamleder Rapportering
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Wenche Andersen
Administrasjon
Mobil: 90 48 17 74
wenche.andersen@byggfakta.no

Marked

Mogens Stoltz Wennersten
Markedssjef
Mobil: 92 02 28 88
mogens@byggfakta.no

Anita Sohlman Lund
Leder marked og produksjon
Mobil: 90 99 91 65
anita.lund@byggfakta.no

Oda Olsen
Support marked og produksjon
Mobil: 92 04 12 17
oso@byggfakta.no

Produksjon

Kjell Gudim
Support IT og produksjon
Mobil: 40 85 00 07
kxg@byggfakta.no

Ømer Fener
IT-lærling
Mobil: 45 13 52 12
omer.fener@byggfakta.no

Media

Fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta

Randi Huth Rogne
Kunderådgiver - Media
Mobil: 99 52 05 00
randi.rogne@byggfakta.no

Solveig Storlien
Kunderådgiver - Media
Mobil: 92 26 09 26
solveig.storlien@byggfakta.no

Antika Norum
Kunderådgiver - Media
Mobil: 45 13 15 44
antika.norum@byggfakta.no

Gå til VVSaktuelt.no
Gå til Byggfakta.no

Redaksjonen

Bjørn Laberg
Redaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Mobil: 93 60 05 18
bjorn.laberg@byggfakta.no

Therese Alne Bolin
Webredaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Mobil: 41 42 33 45
therese.bolin@byggfakta.no

Odd Borgestrand
Journalist
Mobil: 90 62 00 28
odd@borgestrand.no

Byggfakta Live

Anne Larsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 93 40 97 31
anne.larsen@byggfakta.no

Atle Bekkevold
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 91 14 31 41
afb@byggfakta.no

Tone Olsen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 35 57 20
tone.olsen@byggfakta.no

Mari Bøgseth
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 40 57 90 91
mari.bogseth@byggfakta.no

Solveig Bakken
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 99 26 35 33
solveig.bakken@byggfakta.no

Gå til Byggfakta Live

Les mer om Prosjektinformasjon

Byggfakta Live

Svenn Erik Eggen
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 92 22 70 77
svenn.eggen@byggfakta.no

Martin Jamt
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 47 90 63 36
martin.jamt@byggfakta.no

Timofei Nesterov
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 47 83 37 61
timofei.nesterov@byggfakta.no

Torstein Skogvold
Kunderådgiver - prosjekt
Mobil: 40 17 69 00
torstein.skogvold@byggfakta.no

Key Account Manager

Betty Søderholm
Mobil: 95 72 70 57
bso@byggfakta.no

Kristen Sandvold
Mobil: 95 72 10 68
kristen.sandvold@byggfakta.no

Produktfakta

Eva Midtmoen
Kunderådgiver - Media
Mobil: 91 64 23 67
Eva.Midtmoen@byggfakta.no

Ann-Christin Foss
Kunderådgiver - Media
Mobil: 91 72 45 47
ann-christin.foss@byggfakta.no

Jeanette Lund
Kunderådgiver - Media
Mobil: 95 42 48 30
jeanette.lund@byggfakta.no

Ida-Emilie Lislerud
Kunderådgiver - Media - PERMISJON
I permisjon

Line Melletun
Kunderådgiver - media
Mobil: 90 76 17 62
line.melletun@byggfakta.no

Gå til Produktfakta.no

Byggfakta Bolig

Karina Andersen
Kunderådgiver Media
Mobil: 47 32 89 04
karina.andersen@byggfakta.no

Camilla Larsen
Kunderådgiver Media
Mobil: 45 10 81 00
camilla.larsen@byggfakta.no

Therese Hole Karlsen
Kunderådgiver Media
Mobil: 92 22 42 79
Therese.HoleKarlsen@byggfakta.no

Kristin Nguyen
Kunderådgiver Media
Mobil: 90 48 17 80
Kristin.Nguyen@byggfakta.no

Rapportering

Ann Kristin Brevik
Rapportør
Mobil: 90 48 17 47
annkristin.brevik@byggfakta.no

Tobias Brader Wedzicha
Rapportør
Mobil: 90 48 17 49
Tobias.Wedzicha@byggfakta.no

 

 
Retningslinjer for datahåndtering, personvern og informasjonskapsler

Ved å surfe videre på vår hjemmeside og bruke våre tjenester godkjenner du at vi samler inn data om dine besøk. I vår personvernerklæring forklarer vi hvilke data vi samler inn, hvorfor vi samler dem inn og hva vi bruker dem til. Les mer...

OK, jeg forstår