Kontakt oss


Se større kart

Organisasjonen vår har to ulike bedriftsgrener – én som omfatter salg av informasjon vedrørende bygg- og anleggsmarkedet samt en medieavdeling som gir ut de bransjerelaterte fagbladene VVS aktuelt og Byggfakta med tilhørende nettside og forbrukernettside Badogbolig.no.

Adresse
Værftsgaten 7
Pb 1024
1510 Moss

Sentralbord
69 91 24 00

Fax
69 91 24 01

E-post
post@byggfakta.no

Administrasjonen

Pål Engeseth
Administrerende direktør
Tel: 69 91 24 40
Mobil: 95 84 97 11
ple@byggfakta.no

Wenche Andersen
Administrasjon
Tel: 69 91 24 43
wenche.andersen@byggfakta.no

Anita Sohlman Lund
Markedskonsulent
Tel: 69 91 24 56
Mobil: 90 99 91 65
anita.lund@byggfaktamedia.no

Oda Olsen
Konsulent
Tel: 69 91 24 36
Mobil: 94 78 61 03
oso@byggfakta.no

Mediasalg

Fagbladene Byggfakta og VVS aktuelt

Kristen Sandvold
Salgskonsulent
Tel: 69 91 24 31
Mobil: 95 72 10 68
kristen.sandvold@byggfaktamedia.no

Ketil Sterner
Seniorkonsulent
Tel: 69 91 24 57
Mobil: 95 76 65 66
ketil.sterner@byggfaktamedia.no

Solveig Storlien
Seniorkonsulent
Tel: 69 91 24 41
Mobil: 92 26 09 26
solveig.storlien@byggfakta.no

Gå til Byggfakta.no
Gå til VVSaktuelt.no

Byggfakta Bolig

Mari Bøgseth
Produktansvarlig/Teamleder
Tel: 69 91 24 19
mari.bogseth@byggfakta.no

Shiyamala Kulanathan
Selger
Tel: 69 91 24 35
Shiyamala.Kulanathan@byggfakta.no

Therese Hole Karlsen
Selger
Tel: 69 91 24 17
Therese.HoleKarlsen@byggfakta.no

Solveig Bakken
Selger
Tel: 69 91 24 79
solveig.bakken@byggfakta.no

Kenneth Andrè Rud
Selger
Tel: 69 91 24 42
Kenneth.Rud@byggfakta.no

Gå til Byggfaktabolig.no

Produktfakta

Laila Måleng
Teamleder
Tel: 69 91 24 21
Mobil: 95 45 66 52
lxm@produktfakta.no

Kjell Gudim
Admin
Tel: 69 91 24 51
Mobil: 40 85 00 07
kxg@produktfakta.no

Ida-Emilie Lislerud
Salgskonsulent/Kundesupport
Tel: 69 91 24 77
Mobil: 40 09 18 34
iel@produktfakta.no

Kristian Kaxrud
Salgskonsulent/Kundesupport
Tel: 69 91 24 25
Mobil: 45 50 34 34
kristian.kaxrud@produktfakta.no

Bertil Amundsen
Salgskonsulent/Kundesupport
Tel: 69 91 24 38
Mobil: 92 26 40 80
bertil.amundsen@produktfakta.no

Glenn Sigurd Natten
Salgskonsulent/Kundesupport
Tel: 69 91 24 15
Mobil: 48 40 65 80
gsn@produktfakta.no

Eva Midtmoen
Salgskonsulent/Kundesupport
Tel: 69 91 24 62
Mobil: 91 64 23 67
Eva.Midtmoen@produktfakta.no

Gå til Produktfakta.no

Byggfakta Live

Cecilie Skogen
Teamleder
Tel: 69 91 24 18
Mobil: 48 20 61 00
csk@byggfakta.no

Anne Larsen
Selger
Tel: 69 91 24 16
Mobil: 93 40 97 31
anne.larsen@byggfakta.no

Atle Bekkevold
Selger
Tel: 69 91 24 73
Mobil: 91 14 31 41
afb@byggfakta.no

Betty Søderholm
Selger
Tel: 69 91 24 72
Mobil: 95 72 70 57
betty.soderholm@byggfakta.no

Frode Gravningmyr
Selger
Tel: 69 91 24 66
Mobil: 90 82 17 16
frode.gravningsmyr@byggfakta.no

Gå til Byggfakta Live

Les mer om Prosjektinformasjon

Byggfakta Live

Ida Muslic
Selger
Tel: 69 91 24 75
ida.muslic@byggfakta.no

Martin Jamt
Selger
Tel: 69 91 24 39
Mobil: 47 90 63 36
martin.jamt@byggfakta.no

Merethe Skjærstein
Selger
Tel: 69 91 24 20
Mobil: 95 84 97 12
msk@byggfakta.no

Svenn Erik Eggen
Selger
Tel: 69 91 24 80
Mobil: 92 22 70 77
svenn.eggen@byggfakta.no

Rapportering

Cathrine Nygård
Teamleder Rapportør
Tel: 69 91 24 26
Mobil: 93 25 71 79
cathrine.nygard@byggfakta.no

Ann Kristin Brevik
Rapportør
Tel: 69 91 24 64
annkristin.brevik@byggfakta.no

Redaksjonen

Bjørn Laberg
Redaktør VVS aktuelt, Byggfakta
Tel: 69 91 24 56
Mobil: 93 60 05 18
bjorn.laberg@byggfaktamedia.no

Odd Borgestrand
Journalist
Mobil: 90 62 00 28
odd@borgestrand.no

Tore Kubberød
Journalist
Mobil: 91 38 20 57
tore.kubberod@byggfaktamedia.no